Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach przejdź na stronę.
Telefon: 33 848 59 89 Fax: 33 841 49 91 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aby nasze wzajemne rozliczenia przebiegały sprawnie i bezkonfliktowo, stosuj się do niżej wymienionych zasad:

  • Po wykonaniu zlecenia zgodnie z umową, Trans – Chem Małogoszcz sp. z o.o. sp. k. upoważnia przewoźnika do wystawienia faktury za wykonaną usługę bez podpisu odbiorcy.
  • Płatność faktury nastąpi nie później niż w terminie 60 dni od dnia doręczenia faktury wraz z kompletem dokumentów przewozowych (w szczególności: z oryginałem listu przewozowego), przelewem na rachunek o numerze podanym w treści faktury.
  • Trans – Chem Małogoszcz sp. z o.o. sp. k. jest zwolniona od ponoszenia opłat za przestój w rozmiarze do 24 godzin przy załadunku oraz do 48 godzin przy rozładunku. Reklamacje w zakresie opłat za przestój będą rozpatrywane pod warunkiem pisemnego zgłoszenia i prawidłowego udokumentowania faktu przestoju.