Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach przejdź na stronę.
Telefon: 33 848 59 89 Fax: 33 841 49 91 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Trans – Chem Małogoszcz spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, odpowiedzialna za wykonywanie przewozów w grupie, specjalizuje się z przewozie ciekłych produktów chemicznych, zarówno neutralnych, jak i materiałów niebezpiecznych klasy 3, 6.1, 8 i 9 ADR. Dysponuje ponad setką ciągników marek Scania i Iveco, wraz z cysternami marki Magyar, jedno- i wielokomorowymi, o pojemności od 30 do 37,5 tys. litrów każda. Cysterny wyposażone są w kompresory, pompy do rozładunku produktów klasy 3 ADR, instalacje Webasto (pozwalające na podgrzewanie produktu podczas transportu) i są dostosowane do przewozu materiałów niebezpiecznych.

Dzięki nowoczesnym ciągnikom spełniającym normy emisji spalin Euro 5/Euro 6, specjalistycznemu wyposażeniu autocystern, sprawnej administracji kontraktów oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze kierowców gwarantujemy profesjonalne i terminowe wykonywanie usług transportowych na terenie całej Europy. Priorytetem jest dla nas jakość świadczonych usług i zadowolenie klienta, przy uwzględnieniu obowiązujących norm prawnych w zakresie ochrony środowiska.