Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
Aby dowiedzieć się więcej o ciasteczkach przejdź na stronę.
Telefon: 33 848 59 89 Fax: 33 841 49 91 E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Integralną część grupy Trans – Chem stanowi również warsztat samochodowy, specjalizujący się w konserwacji i naprawach ciągników siodłowych. Warsztat zajmuje się głównie bieżącą konserwacją i przeglądami samochodów firmowych, ale w razie potrzeby świadczy również usługi dla samochodów osobowych, ciężarowych i ciągników z naczepami. W sytuacji awarii któregoś z podzespołów samochodu zapraszamy Państwa do funkcjonującego na terenie firmy sklepu z częściami TIR, w razie zaś potrzeby pozostawienia samochodu na terenie firmy, zachęcamy do skorzystania z usług naszego całodobowo monitorowanego i dozorowanego parkingu.

Jeżeli chcesz zamówić usługę warsztatową – kliknij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Jeżeli chcesz zamówić miejsce parkingowe - kliknij Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Jeżeli chcesz zapytać o dostępność produktu w sklepie z częściami – kliknij tutaj.